בלוג - רונית ביגר

הבלוג של רונית YogaFlow

5 בדצמבר 2018

מהי יוגה?

יוגה היא פילוסופיית חיים עתיקה ומערכת תרגילים המכילה קודים של התנהגות, פילוסופיה, מדיטציה, תרגילים פיזיים ותרגילי נשימה המעודדים את האיחוד בין הגוף, התודעה והנפש.
6 בדצמבר 2018

תועלות היוגה

ליוגה יש הרבה מאד תועלות פיזיות ונפשיות: ברמה הפיזית, יוגה מחזקת ומעצבת את הגוף, משפרת גמישות, סיבולת לב ריאה, חילוף חומרים ומפחיתה כאבים ומתחים. ברמה הנפשית, יוגה מחברת אותנו פנימה לעוצמה שלנו, לשקט, לרוגע ומאפשרת לנו להיות יותר רגועים ומאוזנים.
7 בדצמבר 2018

למי מתאים יוגה?

מכיון שיוגה היא שילוב של תרגילים פיזיים, תרגילי נשימה, פילוסופיה וקודים של התנהגות המעודדים את האיחוד בין הגוף התודעה והנפש שמטרתם לשפר את איכות חיינו, יוגה מתאימה לכל אדם, בכל מצב ובכל שלב בחיים.
8 בדצמבר 2018

יוגה בחיים

יוגה מעניקה לנו כלים מעשיים המאפשרים לנו להתמודד בצורה טובה יותר עם מצבי לחץ, קשיים, אתגרים ושינויים בחיי היום יום ובכך להיות יותר שלווים, ממוקדים, עוצמתיים, שלמים עם עצמנו ולהגשים חלומות.
9 בדצמבר 2018

הנשימה ביוגה ופראנהיאמה

הכלי המרכזי ביוגה הוא הנשימה. אנחנו לומדים לפתח מודעות לנשימה, לנשום בצורה יותר מאוזנת, עמוקה ומבוקרת בתירגול וללמוד להרגיע את עצמנו במצבים של מתח, לחץ ומצוקה בחיים.
10 בדצמבר 2018

מהו סגנון היוגה YogaFlow?

סגנון היוגה YogaFlow הוא סגנון יוגה דינמי שבו הדגש הוא על הזרימה והתנועה המדיטטיבית המובלת על ידי הנשימה.
11 בדצמבר 2018

הפילוסופיה של היוגה

בתירגול ובהוראת יוגה בעידן המודרני, ישנו דגש רב על תירגול התנוחות הפיזיות אך חשוב ללמוד ולהבין שמאחורי התירגול הפיזי עומדת פילוסופיה שלמה בת אלפי שנים שמטרתה לשפר את התירגול הפיזי וליישם את היוגה בחיי היום יום.
12 בדצמבר 2018

יוגה למניעת מחלות

תועלות היוגה הרבות מסייעות באיזון, חיזוק, שיפור גמישות, הפחתת מתחים והרגעה, גורמים חשובים במניעת והפחתת מחלות רבות הנגרמות כתוצאה ממתח, לחץ וחרדה.
13 בדצמבר 2018

טיפים לשיפור התירגול

הנה כמה טיפים חשובים לשיפור תירגול היוגה שלנו..
26 ביולי 2019

איך לבחור מקום מתאים לתרגל יוגה בתל אביב?

קיים שפע אדיר של מורים, מורות, מקומות ואפשרויות לתרגל יוגה בתל אביב, דבר היכול לגרום לבלבול ולתסכול. הנה המלצות לכמה פרמטרים שיסייעו בהחלטה ובבחירה איפה לתרגל יוגה בתל אביב.
13 באוגוסט 2019

יוגה לילדים

יוגה מעניקה לילדים כלים להירגע, להתחזק ולהתמודד עם לחצים ומתחים בחייהם ולאפשר להם להתחבר לשמחה ולאהבה שבהם.
3 בספטמבר 2019

יוגה והצ'אקרות

מערכת הצ'אקרות היא מערכת מורכבת של צינורות אנרגטיים המחברת בין הגלגלים השונים לאורך הגוף שלנו. קיימות שבע צ'אקרות עיקריות ולכל צ'אקרה יש רטט ייחודי, צבע ייחודי, רגש ואיבר מסוים בגוף הקשור אליה. על מנת שנוכל לחיות חיים מאושרים ושלווים, עלינו לאזן את הצ'אקרות בגופינו, הן ברמת הפיזית, על ידי תירגול תנוחות יוגה שונות, והן ברמה הרוחנית.
1 באוקטובר 2019

יוגה וצלילה

יוגה וצלילה הם שני סוגים של תנועה מדיטטיבית שבהם הנשימה מובילה את התנועה. ככל שננשום יותר לאט ועמוק במהלך הצלילה, נהנה מצריכת אויר משופרת ונשדרג את חווית צלילה. תירגול יוגה קבוע מלמד אותנו לנשום בצורה איטית ומבוקרת ולהינות מחווית צלילה משופרת.
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.